O NAS

  1. Mila
  2. /
  3. O nas
0
lat
doświadczenia
0
kontrahentów i partnerów
0
produkcja
w m2
0
sprzedaż
w m2
0
przybliżona liczba produktów w sprzedaży

O FIRMIE

MILA – pasy tapicerskie, włókniny techniczne i polipropylenowe

Na rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowych, pasmanterii oraz wyrobów tapicerskich istniejemy od 1994 r. W tym czasie działaliśmy na rynkach rodzimych oraz Europejskich.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości produktów, które znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle designerskim, meblarskim, akustycznym, filtracyjnym, transportowym, ogrodniczym, w produkcji materacy, odzieży i galanterii czy różnego rodzaju akcesoriów domowych. Chcąc spełnić oczekiwania oraz wymagania Klientów, stale poszerzamy naszą ofertę w tym paneli akustycznych.

W Mila zajmujemy się również produkcją pasmanterii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz korzystaniu z najnowocześniejszych krosien pasmanteryjnych możemy zaoferować wysokiej jakości tasiemki poliestrowe, wytrzymałe sznurki, taśmy kaletnicze czy elastyczne i nieelastyczne pasy tapicerskie.

Potrzeby oraz zadowolenie Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego proponujemy bardzo konkurencyjne ceny i terminowe dostawy. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na szczegółowe pytania i przedstawimy warunki współpracy.

MILA – TERAZ I W PRZESZŁOŚCI

MILA jest jednym z największych w Polsce dostawców pasów tapicerskich, włóknin polipropylenowych typu „SPUNBOND„, włóknin poliestrowo-polipropylenowych typu „FIBERTEX„, filcu meblarskiego i technicznego, milwaty oraz szeroko rozumianej pasmanterii. Jako generalny przedstawiciel duńskiej firmy FIBERTEX A/S reprezentuje ją w naszym kraju.

MILA szybko przebiła się na polskim rynku oraz zyskała uznanie rynków zagranicznych.

Sprzyjały temu m.in. decyzje Zarządu Spółki o regularnym inwestowaniu w park maszynowy. Dzięki najnowocześniejszym maszynom sprowadzanym z Włoch, firma uzyskała ogromne moce produkcyjne. Część produkcji eksportujemy na Ukrainę, Węgry i Słowację, a także do Czech oraz krajów nadbałtyckich i Europy Zachodniej.

CENA/JAKOŚĆ

Wychodząc naprzeciw nieustannie zmieniającym się potrzebom rynku oraz wymaganiom Klientów, MILA wciąż poszerza asortyment relatywnie tanich produktów. Dużą wagę przywiązuje również do jakości oferowanego asortymentu, dlatego większość jej produktów posiada certyfikaty potwierdzające wysokie walory użytkowe. Dzięki temu firma zyskała uznanie wielkich koncernów meblowych, m.in.: MARBET Sp. z o.o., DFM Sp. z o.o., Adriana S.A, Hilding Anders Polska Sp. z o.o., Com 40LTD Sp. z o.o., Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o., MURASPEC Sp. z o.o.

Od początku działalności współpracujemy również z największymi fabrykami mebli tapicerowanych oraz z firmami branży kaletniczej, obuwniczej, materacowej, ogrodniczej i reklamowej.

NASZE SUKCESY

W 2002 r. MILA dołączyła do elitarnego grona „GAZEL BIZNESU„, „GEPARD BIZNESU” trafiając na listę najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm, przygotowaną przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” wraz z wywiadownią gospodarczą Coface Intercredit Poland. Celem corocznego plebiscytu jest wyróżnienie podmiotów, które niezależnie od koniunktury gospodarczej z roku na rok odnotowują poprawę wyników finansowych. Dziś firma MILA zatrudnia – w całym swoim holdingu – blisko 120 wysoce wykwalifikowanych pracowników. Systematycznie bierze udział w największych międzynarodowych targach odbywających się w Poznaniu, Kolonii, Frankfurcie, Paryżu i nie tylko.

DLACZEGO MILA?

Obecność na rynku międzynarodowym, w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług, pozwala firmie utrzymywać silną pozycję w branży.

Dlatego kontrahenci firmy MILA postrzegają ją jako niezawodnego i godnego zaufania partnera na przyszłość.